Kā nokļūt

Sabiedriskais transports.

No starptautiskās lidostas “Rīga” līdz pilsētas centram Jūs varat nokļūt ar autobusa maršrutu nr. 22. Ja izkāpsiet pieturā Grēcinieku iela un pārsēdīsieties autobusā nr. 3, tad tas Jūs aizvedīs līdz pieturai Ģertrūdes iela, un šķērsojot Brīvības ielu Jūs nonāksiet tieši pretim Vecajai Sv.Ģertrūdes baznīcai, no kuras pa labi arī atrodas mūsu viesnīca. Ceļā Jūs pavadīsiet no 45-60 minūtēm.
No starptautiskās lidostas “Rīga” līdz pilsētas centram Jūs varat doties arī ar minibusa maršrutu nr. 241, no šī maršruta galapunkta – Esplanāde, Jums jādodas Elizabetes ielas virzienā un nogriežoties pa kreisi uz šo ielu Jūs nonāksiet tieši uz sākumu Baznīcas ielai, kuras vidū, aptuveni pēc 600 metriem atrodas mūsu viesnīca. Ceļā Jūs pavadīsiet no 45-60 minūtēm.
No Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas Jūs varat nokļūt pie mums izmantojot 1.,3.,6.,9.,14.,16.,21.,40. vai 50. autobusu maršrutus vai 17.trolejbusa maršrutu, kuri atiet no pieturvietas Merķeļa iela, un Jums jāizkāpj pieturvietā Ģertrūdes iela, šķērsojot Brīvības ielu Jūs nonāksiet tieši pretim Vecajai Sv.Ģertrūdes baznīcai, no kuras pa labi arī atrodas mūsu viesnīca. Ceļā Jūs pavadīsiet no 10-20 minūtēm.
No Rīgas starptautiskās autoostas Jūs varat izmantot autobusa maršrutus nr. 3 vai 21. un Jums jāizkāpj pieturvietā Ģertrūdes iela, šķērsojot Brīvības ielu Jūs nonāksiet tieši pretim Vecajai Sv.Ģertrūdes baznīcai, no kuras pa labi arī atrodas mūsu viesnīca. Ceļā Jūs pavadīsiet no 10-20 minūtēm.
Transporta biļetes cena vienai personai, vienā maršrutā, vienā virzienā ir 1.15 eur. Pērkot pie vadītāja – 2.00 eur.

Taksometrs.

Pie mums ir iespējams pasūtīt komfortabla taksometra pakalpojumus, kurš nogādās Jūs tieši līdz viesnīcas durvīm. Lai noprecizētu cenas un veiktu pasūtījumu Jums tikai jāsazinās ar mums pa tālruni +37120204979 vai jāraksta uz epastu, ko var izdarīt ŠEIT 

Personīgais auto.

Ja ceļojat ar savu automašīnu, tad 50 metrus no mūsu viesnīcas – Baznīcas ielā 20/22 atrodas daudzstāvu autostāvvieta. Maksa par to – 2 eiro/stunda vai 10.00 eur/24 stundas ( no 8:00 – 8:00 nākamajā dienā )